aktualność

Zaproszenie na szkolenie

Opublikowano: 22/05/2012

Stowarzyszenie Pegaz zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z powiatów: jeleniogórskiego, m. Jelenia Góra, bolesławieckiego, kamiennogórskiego, lubańskiego i lwóweckiego do udziału w szkoleniu "Organizacja pozarządowa - sprawny zespół w działaniu".

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu "Centrum wsparcia aktywności obywatelskiej z regionu jeleniogórskiego" finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się jak pozyskać środki na działalność, a także jak współpracować w zespole, jakim jest stowarzyszenie czy fundacja, zapraszamy na szkolenie w dniach 25-27 maja 2012 (piątek-niedziela) w Karpaczu (szczegółowe informacje o dokładnym miejscu pobytu podamy po wyłonieniu uczestników).

Zapewniamy nocleg, wyżywienie i materiały szkoleniowe i wsparcie doświadczonych trenerów. Szczegółowy program i karta zgłoszeniowa w załączeniu. Wypełnioną kartę zgłoszeniową proszę przesyłać faksem bądź e-mailem: 75 75 23 230, inkubator@pegaz-ngo.pl do 22.05.2012 roku.

Pliki do pobrania: